balkan music-free

Добре Дошли!
Текущее время: 20-05, 07:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Обраха Парис Хилтън!
СообщениеДобавлено: 20-12, 22:15 
Не в сети
Members
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18-12, 19:12
Сообщения: 126
Откуда: Брюксел
Бижута на стойност 2 милиона долара липсват след кражба с взлом в дома на Парис Хилтън, предаде Асошиейтед прес, като се позовава на полицията в Лос Анджелис.

Обирът в жилището на богатата хотелиерска наследница в града бил извършен около 5 ч. сутринта местно време, докато тя не си била в къщи. Според полицията мъж с качулка на главата проникнал в дома на Парис Хилтън през главния вход.

Богатата наследница, която не била в къщи по време на обира, била забелязана предната нощ в няколко клуба, допълва БТА.

Припомняме, че тази кражба идва тъкмо в момент, когато богатата наследница се "обзаведе" с чисто ново поръчково розово Бентли за 200 000 долара. С тази покупка красивата Парис сбъдна една своя отколешна мечта - да кара кола досущ като тази на нейната любимка Барби.

Самата тя разказва: "Винаги съм искала розова кола. Мисля, че когато си малко момиченце и имаш розова Барби-кола, винаги си мислиш, че искаш да имаш такава и като пораснеш. Може би си я купих, защото съм фенка на Барби от много време. Това е кола, която не мога да карам всеки един ден, но със сигурност ще я карам много.

Вероятно сега, след обира, госпожица Хилтън малко съжалява за необмислената си покупка - все пак живеем в условия на финансова криза... girl_haha
Инфо- http://news24.bg/novini-17784.html

_________________
Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана. БЪДИ БЪЛГАРИН ! Намажи я с боб- чорба и люта чушка!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB